Usługi

Od 2010 roku jestem w branży marketingu internetowego. W ciągu 2 lat stworzyłem ze swojego nazwiska markę, zbudowałem kapitał firmy w postaci 15 000 kontaktów na listach adresowych [ciepłych kontaktów] oraz 5000 subskrybentów na kanałach społecznościowych.

Już w w tych czasach, czyli 2010-2013 wykorzystałem w 100% siłę internetu i automatyzacji, email marketingu, facebooka czy you tube’a, aby w 95% biznes kręcił się sam, tym samym ja do dziś mam więcej czasu dla siebie i rodziny.

W ciągu ostatnich 9 lat, pomogłem ok 5000 małym firmą wystartować w internecie z marketingiem i automatyzować procesy sprzedaży. Tak wiem, zastanawiasz się jak to możliwe pomóc 50 nowym klientom miesięcznie? Otóż automatyzacja i media społecznościowe dziś są WIELKĄ dźwignią jeśli potrafisz sensownie je wykorzystać.

Wyobraź teraz sobie gdybym Twój biznes zautomatyzował w 95% ?!?
Raz na zawsze. Zyskasz więcej czasu, porządek w głowie i papierach.

Jak cenny jest Twój czas?

Dla mnie rok 2019, jest rokiem wielkich celów i planów, a jednym z celów jest pomóc małym firmom wejść do internetu i zawojować rynkiem.

Dlatego mogę pomóc małym firmą, jednoosobowym działalnością w:

– przeniesienia Twojego biznesu do internetu.

– doradztwie i konsultacjach czyli dobranie odpowiednich narzędzi, kanałów dystrybucji, wprowadzenia produktów czy marki na rynek internetowy etc..

– kompleksową usługę wykonania stron wizytówek, sklepów internetowych, blogów, identyfikacji wizualnej, stworzenia logo, optymalizacji stron pod wyniki wyszukiwania, integracji z systemami zewnętrznymi, tworzenia kont na mediach społecznościowych i integracji ze stronami, sklepami etc etc..

– pełna obsługa jak reklamy google ads, facebook ads, instagram ads, you tube ads, dodawanie treści na strone/blog etc. adminstracja hostingiem, domenami, pocztami emal.

– wszystko co związane jest z internetem, firmą, automatyzacją, a przed wszystkim z zyskami czasu i pieniędzy!

Moje wyniki mówią same za siebie!

Zadzwoń teraz >>> 667 548 210 

Zapraszam do kontaktu, jeśli czujesz że robisz dużo, a efektów nie ma.

Zapraszam do obejrzenia kilku stron które zrobiłem. << klik 
.