Od 2010 roku jestem w branży marketingu internetowego. W ciągu 2 lat stworzyłem ze swojego nazwiska markę, zbudowałem kapitał firmy w postaci 15 000 kontaktów na listach adresowych [ciepłych kontaktów] oraz 5000 subskrybentów na kanałach społecznościowych.

Już w w tych czasach, czyli 2010-2013 wykorzystałem w 100% siłę internetu i automatyzacji, email marketingu, facebooka czy you tube’a, aby w 95% biznes kręcił się sam, tym samym ja do dziś mam więcej czasu dla siebie i rodziny.

W ciągu ostatnich 9 lat, pomogłem ok 5000 małym firmą wystartować w internecie z marketingiem i automatyzować procesy sprzedaży. Tak wiem, zastanawiasz się jak to możliwe pomóc 50 nowym klientom miesięcznie? Otóż automatyzacja i media społecznościowe dziś są WIELKĄ dźwignią jeśli potrafisz sensownie je wykorzystać.

Wyobraź teraz sobie gdybym Twój biznes zautomatyzował w 95% ?!?
Raz na zawsze. Zyskasz więcej czasu, porządek w głowie i papierach.

Jak cenny jest Twój czas?

Dla mnie rok 2019, jest rokiem wielkich celów i planów, a jednym z celów jest pomóc małym firmom wejść do internetu i zawojować rynkiem.

Dlatego mogę pomóc małym firmą, jednoosobowym działalnością w:

– przeniesienia Twojego biznesu do internetu.

– doradztwie i konsultacjach czyli dobranie odpowiednich narzędzi, kanałów dystrybucji, wprowadzenia produktów czy marki na rynek internetowy etc..

– kompleksową usługę wykonania stron wizytówek, sklepów internetowych, blogów, identyfikacji wizualnej, stworzenia logo, optymalizacji stron pod wyniki wyszukiwania, integracji z systemami zewnętrznymi, tworzenia kont na mediach społecznościowych i integracji ze stronami, sklepami etc etc..

– pełna obsługa jak reklamy google ads, facebook ads, instagram ads, you tube ads, dodawanie treści na strone/blog etc. adminstracja hostingiem, domenami, pocztami emal.

– wszystko co związane jest z internetem, firmą, automatyzacją, a przed wszystkim z zyskami czasu i pieniędzy!

Moje wyniki mówią same za siebie!

Zadzwoń teraz >>> 667 548 210 

Zapraszam do kontaktu, jeśli czujesz że robisz dużo, a efektów nie ma.

Zapraszam do obejrzenia kilku stron które zrobiłem. << klik 
.

6 myśli na “Usługi”

 1. Jestem bardzo zadowolony z tego, że spotkałem na swojej drodze życiowej ludzi z InnaFirma.pl, ponieważ uzmysłowili mi, że w każdej profesji warto mieć stronę internetową. Przekonali mnie także, że każdy z nas może pisać własnego bloga – bo każdy z nas ma „coś ciekawego do powiedzenia”.

  Kreatywność oraz nieszablonowe podejście do sprawy to główne atuty InnaFirma.pl, jeśli dołożymy do tego terminowość i zaangażowanie, którym mnie zadziwili to śmiało mogę powiedzieć, że trafiłem na prawdziwych profesjonalistów w swojej dziedzinie.

  Jeśli chcecie być „widoczni” w sieci to trafiliście tu gdzie trzeba.

 2. Biznesem zajmuję się wiele lat. Od kierowania dużym przedsiębiorstwem, po własną firmę rodzinną. Ale z racji pokoleniowej, technologie internetowe mogę jedynie śledzić. A w dzisiejszej gospodarce internet staje się kluczem w relacjach biznesowych.

  Uruchamiając nowy projekt, założyliśmy przeniesienie większości zdarzeń gospodarczych do internetu i maksymalne zinformatyzowanie procesów marketingowych i dystrybucyjnych. Szukając realizatora naszych wyobrażeń, zwróciliśmy uwagę na Pana Przemka. Jego szkolenia pokazały, jak można przystępnie przekazywać wiedzę. Ale zależało nam jeszcze bardziej na tym, by partner swoje umiejętności teoretyczne miał poparte sukcesami biznesowymi.

  Pan Przemek w krótkim czasie znalazł się w Top grupie marketerów internetowych. Praca nad naszym projektem to przykład współpracy, gdzie wykonawca szanując wizję zleceniodawcy, potrafi przeforsować swoje uwagi, które po wdrożeniu okazują się dużo lepsze. Projekt zrealizowany jako otwarty, umożliwiający dokonywanie zmian i rozszerzeń funkcjonalnych. Z pewnością Innafirma.pl będzie naszym partnerem przy podejmowaniu kolejnych wyzwań.

 3. Zdecydowałem się założyć firmę o profilu: Badania marketingowe, rynkowe; ponieważ w dzisiejszych czasach bez strony internetowej nie można się obyć, zdecydowałem się na zrobienie projektu przez firmę, InnaFirma.

  Współpraca od samego początku układała się pomyślnie, prace przebiegały sprawnie i szybko. Duża dyspozycyjność wykonującego pracę, nadanie określonego tempa i terminowości wykonania prac, sprawiły że serdecznie polecam współpracę z Firmą InnaFirma, cechują się dużą rzetelnością i wysokimi standardami pracy.

 4. Z wielką przyjemnością chciałbym Państwu polecić zaangażowanie i kreatywność Innej Firmy w tworzeniu i utrzymywaniu przy życiu naszej firmy w internecie. Zawsze można na nią liczyć i nie boi się nowych wyzwań. Chcesz zaistnieć w internecie? to na dobrą firmę trafiłeś!

 5. Islamorada tarpon fishing involves the fishing of an prehistoric rare fish tarpon through the scientific name
  Magalops Atlanticus which is a prehistoric fish considered to be one in every of the diverse
  & interesting creatures across the country which can be present in both side of Atlantic also
  referred to as as the tarpum tarpon or else the silver king due to it’s majestic appearance & colour which lays 15 million eggs.
  Many times I have tried to avoid the most popular swims for this reason because this is where the fish will often feed most carefully and
  be most hard to catch. So, you will be guided accordingly and will learn better
  and faster.

  Stop by my blog: marine refrigerator trike conversion stage 4 kit for harley davidson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *