Szkolenia

 

eBiznesStart.pl
Darmowe szkolenie dla osób które chcą zacząć swoją przygodę w internecie, i zarabiać dodatkowe pieniądze. W szkoleniu dowiesz się jak zrobić bloga, jak znaleźć niszę na pisanie i zarabianie, oraz poznasz wszystkie sposoby zarabiania na blogu.

 

BlogerPro.pl
Szkolenie w którym pokazuję jak zoptymalizować własnego bloga, jak używać narzędzi by skutecznie budować ruch z google, oraz najważniejsze, czyli jak zdobyć pierwsze miejsca w google, za pomocą wpisów SEO.

 

eBiznesProfit.pl
Szkolenie które krok po kroku pokazuje jak stawiać swój system internetowy. Począwszy od niszy, przez blog i jego optymalizację, narzędzia, budowanie ruchu, budowanie listy, tworzenie produktów informacyjnych, budowanie marki i wizerunku. Jednym zdaniem od ZERA do BOHATERA.

 

TopMarketer.pl
Dla wymagających Przemek prowadzi prywatny coaching. Zawsze zbiera tylko 5-7 osób do grupy coachingowej. Coaching trwa 4-6 miesięcy, gdzie dużo rozmawiamy, prowadzimy mastermind i budujemy ekosysyem biznesu internetowego, przynoszący dochód ze sprzedaży wiedzy.

 

Pomysl.eBiznesStart.pl
Szkolenie dla początkujących wyjaśniające sposoby zarabiania w internecie. Na tym szkoleniu zobaczysz co i z czym się je, by gładko przeszło przez gardło, a jednocześnie byś nasycił się odpowiednim zarobkiem z sieci.

 

SuperLista.eBiznesStart.pl
Szkolenie które zdradza najlepsze techniki budowania listy adresowej. Zostało przygotowana zaraz po tym jak wygrałem experta 2.0. Na szkoleniu omawiane są sposoby budowania relacji z listą, a także darmowe i skuteczne metody budowania listy.

 

 

I wiele innych, które dostępne sa tylko dla moich klientów!

Dodaj poniżej swoją opinię, nawet jeśli jest ona negatywna. Krytyka zawsze mnie motywuje 🙂