eBiznesStart.pl
Darmowe szkolenie dla osób które chcą zacząć swoją przygodę w internecie, i zarabiać dodatkowe pieniądze. W szkoleniu dowiesz się jak zrobić bloga, jak znaleźć niszę na pisanie i zarabianie, oraz poznasz wszystkie sposoby zarabiania na blogu.

 

BlogerPro.pl
Szkolenie w którym pokazuję jak zoptymalizować własnego bloga, jak używać narzędzi by skutecznie budować ruch z google, oraz najważniejsze, czyli jak zdobyć pierwsze miejsca w google, za pomocą wpisów SEO.

 

eBiznesProfit.pl
Szkolenie które krok po kroku pokazuje jak stawiać swój system internetowy. Począwszy od niszy, przez blog i jego optymalizację, narzędzia, budowanie ruchu, budowanie listy, tworzenie produktów informacyjnych, budowanie marki i wizerunku. Jednym zdaniem od ZERA do BOHATERA.

 

TopMarketer.pl
Dla wymagających Przemek prowadzi prywatny coaching. Zawsze zbiera tylko 5-7 osób do grupy coachingowej. Coaching trwa 4-6 miesięcy, gdzie dużo rozmawiamy, prowadzimy mastermind i budujemy ekosysyem biznesu internetowego, przynoszący dochód ze sprzedaży wiedzy.

 

Pomysl.eBiznesStart.pl
Szkolenie dla początkujących wyjaśniające sposoby zarabiania w internecie. Na tym szkoleniu zobaczysz co i z czym się je, by gładko przeszło przez gardło, a jednocześnie byś nasycił się odpowiednim zarobkiem z sieci.

 

SuperLista.eBiznesStart.pl
Szkolenie które zdradza najlepsze techniki budowania listy adresowej. Zostało przygotowana zaraz po tym jak wygrałem experta 2.0. Na szkoleniu omawiane są sposoby budowania relacji z listą, a także darmowe i skuteczne metody budowania listy.

 

 

I wiele innych, które dostępne sa tylko dla moich klientów!

Dodaj poniżej swoją opinię, nawet jeśli jest ona negatywna. Krytyka zawsze mnie motywuje 🙂

5 myśli na “Szkolenia”

 1. Przemek to fantastyczny mentor, daje wsparcie nie tylko fizyczne (szkolenia) ale i mentalne, daje kopa do dalszej pracy. Ten człowiek wręcz ZARAŻA swoją pasją, ja nie wiem jak on to robi, ale po rozmowie z nim ZA KAŻDYM RAZEM jestem naenergetyzowana nie tylko nową wiedzą i pomysłami, ale również ZMOTYWOWANA do dalszej pracy!!

  To jest niesamowite jak potrafi pasję przenieść na innych, jak potrafi wspierać i dawać mnóstwo wartościowej wiedzy, której nie spotkałam u innych marketerów, w dodatku uzupełniając ją o tak REWELACYJNE wsparcie mentalne!! Biorę udział w szkoleniu TopMarketer i polecam Przemka z czystym sumieniem i sercem, gdyż ich wartość jest WIELKA!!

 2. Witam.
  Brałam udział w szkoleniu Przemka „eBiznesProfit”.
  Dzięki temu szkoleniu dałam radę samodzielnie rozpocząć blogowanie. Nie było łatwa, ponieważ moja wiedza w momencie startu była „mniej niż zero”. Jeszcze nie jest tak jak bym chciała, ale to już wymaga dalszej mojej pracy.

  Jeżeli chodzi o Przemka to wywiązał się nie tylko ze swoich zobowiązań, ale dał z siebie znacznie, znacznie więcej niż obiecywał.
  Gorąco polecam innym, nawet jeżeli za szkolenie trzeba zapłacić, to uwierzcie mi, że warto.

  Pozdrawiam serdecznie i po raz kolejny bardzo dziękuję.

 3. Jestem uczestnikiem kilku szkoleń Przemka. Dzięki temu mam wiedzę od osoby, która jest praktykiem z wieloma sukcesami.
  Kiedyś miałem włamanie na konto FTP na którym mam wszystkie swoje strony i został przeprowadzony atak na inny serwis www. Przemek sprawnie i szybko uporał się ze szkodami wynikającymi z tej ingerencji. Dziękuję za dotychczasową pomoc i polecam jego szkolenia oraz usługi.

 4. Przemka cenię sobie przede wszystkim za Jego autentyczność. Biorę udział w szkoleniu Top Marketer i sam fakt, że zdecydowałem się na to szkolenie jest właśnie podyktowany tym, w jaki sposób Przemek potrafi budować relacje.

  Poza tym przekazuje dużo praktycznej i sprawdzonej wiedzy. Po prostu wie co mówi, ponieważ jest to poparte PRAKTYKĄ.

  Dla mnie osobiście ta prostota połączona z praktycznymi wskazówkami, a przy tym „lużne”, swobodne podejście i poczucie humoru daje wszystko to co powinien mieć szkoleniowiec !

  Gorąco polecam !!!

 5. Witam!

  Szkolenie u Przemka było przełomem ( brakującym ogniwem). To znaczy już wcześniej szkoliłem się z email marketingu, direct response itd.

  Po tym szkoleniu ruszyłem z biznesem. Zainstalowałem pierwszą stronę, zdobyłem pierwszy ruch, zacząłem sprzedawać.

  Serdecznie polecam tego gościa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *