16_skrótów_wystąpień_Exclusive_SERVAQ_EventZ wykształcenia kucharz po licencjacie, przez kilka lat szwędałem sie po świecie by znaleźć swoje miejsce na ziemi. Spędziłem kilka lat we Francji, szukałem miejsca w rodzinnym Rzeszowie aż trafiłem do Poznania. Tu chwile na etacie wytrzymałem, aż swoje miejsce znalazłem w internecie 🙂 Jestem pasjonatem eBiznesów, eKomersów, eMarketingu, nowoczesnej automatyzacji  i wordpressa i drewna. [drewna?] tak drewna 🙂

Swoją przygodę w internecie zacząłem w kwietniu 2010 roku, od totalnego i kompletnego ZERA. Nie potrafiłem zrobić nic w internecie, ale dzięki moim marzeniom i walce o nie, po roku złożyłem wypowiedzenie mojemu szefowi i teraz jestem na swoim, w domu przed komputerem.

 W maju 2011, przy największym produkt lunchu w Polsce EXPERT 2.0 zdobyłem 1 miejsce za skuteczność oraz 4 miejsce za sprzedaż, zaraz po takich jak Jacek Dudzic, Paweł Krzyworączka i Adrian Kołodziej.  Ranking przedstawiam tu.

 W listopadzie 2011, zdobyłem 3 miejsce na świecie w rankingu liderów GVO htp , ten ranking można zobaczyć tu.

 Od stycznia 2012 roku prowadzę firmę która pomaga małym i średnim firmom zaistnieć w internecie, a także tym którzy chcą dorobić do wypłaty za pomocą internetu.

 W październiku 2012, znalazłem się w w tabeli 18-stu najskuteczniejszych partnerów GVO na świecie, ten ranking możesz zobaczyć tutaj.

 W litym 2013, zdobyłem 6 miejsce na świecie w międzynarodowym konkursie 7 Minutowego Treningu, ranking możesz zobaczyć tutaj…

 W maju 2013 roku, wbijam się wyżej w tabele liderów GVO na świecie, gdzie podwajam bonus do 1000$ dodatkowo, co miesiąc. Ranking można zobaczyć tutaj….

 W listopadzie 2013 roku, odbywam „przygodę życia” i wędruję na 5000 m.n.p.m. pod Mount Everest, relacje z wyprawy zobacz na wideo tutaj, lub zdjęcia tutaj.

W roku 2019 roku wróciłem do pasji z lat młodzieńczych i powstała marka pod nazwą PrzytulneDrewno.pl. Robię ręcznie piękne i stylowe lampy. Za pomocą internetu je sprzedaję i na tym blogu chcę dzielić się z Wami wiedzą jak ja to robię i jak Ty możesz zrobić to samo, znaleźć motywację do tego co sprawia Ci frajdę i zarabiać na pasji, wiedzy oraz na tym co kiedykolwiek choć raz zrobiłaś/eś.

Dużo widzę i obserwuję, co sprawia że z dnia na dzień staję się lepszy. Ciągle się uczę i dużo mogę nauczyć, więc razem możemy zrobić coś naprawdę wielkiego. Bo siła tkwi w zespole, a razem każdy osiąga więcej !

Wyznaję zasadę, zrób coś co wydaje się niemożliwe 🙂 A staniesz się lepszym i mądrzejszym człowiekiem. Wiem co mówię bo sam to przeszedłem i robię to co  zawsze chciałem robić.

Moje motto: Razem każdy osiąga więcej!

27 myśli na “Kim jestem”

 1. Witaj Przemku,Tomek z tej strony:)
  Chciałbym Ci bardzo podziękować,za info o tym kursie u Pawła Danielewicza.Normalnie bardzo mnie ucieszyła wiadomość od Ciebie:):):)

  Wiesz…w sumie to ja też nie narzekam:),ale ostatnio tak mi się jakoś nie poukładało w życiu,mam mnóstwo przyjaciół,którzy niestety nie potrafią szybko powadzić notatek,więc co jakiś czas dostaję „liściki miłosne”w rodzaju”…z przykrością informujemy Pana iż do dnia dzisiejszego NIE ODNOTOWALIŚMY WPŁATY W WYSOKOŚCI…..TYTUŁEM(czasami piszą ZA….np okres rozliczeniowy)…no i Wiesz:):):)życie przypomina survival:):):)

  Dziś żonie zablokowali kartę kredytową(przekroczyła limit o całe 30 zł!!!!!).W banku powiedzieli,że musi spłacić przynajmniej połowę(jakieś 2000 kredytu odnawialnego) to pomyślą nad odblokowaniem:):):)

  Niedługo przypomną się gazownicy,administracja nieruchomościami….a no i jeszcze mogą mi odciąć”okno na Świat” czyli internet:):):)

  Roboty Widzisz jakiejś konkretnej nie ma,pozostaje tyraczka przy roznoszeniu ulotek-płacą całe 2 grosze od sztuki doręczonej do skrzynek euro-więc Rozumiesz—-te 21 tysi brzmi jak bajka:):):):):):):):):)

  Można by wreszcie odetchnąć z ulgą,troszkę pojeździć po Świecie,zająć się hobby(modelarstwo głównie lotnicze,ale nie tylko:)) itd,po prostu żyć a nie wegetować:):):)

  Aaaa….no i oczywiście nie patrzeć z paniką w oczach na szalejące ceny paliw,ani nie wynosić z hipermarketów całych palet cukru hihi:):):)

  Nadam temat koleżance,może też skorzysta…..ma podobne problemy do moich:):):)

  Pozdrawiam Cię Sedecznie i jeszcze raz….DZIĘKI:):):)

  Trzym się.
  Tomek.

  1. Tomek no tak to jest z tym życiem, nic nie zrobisz. Ale dokadnie przypomina mi moje z przed roku. Tak samo miałem długi na kartach kredytowych, tak samo miałem i mam rachunki, a na życie mało zostawało.

   Teraz po roku czasu, ciężkiej pracy mam w końcu to co chciałem mieć. Czyli biznes, wiedzę, kursy, firmę, pieniadze, klientów na strony i spłacone długi. A wszystko to w zasadzie za 13 zł na domenę i 49 zł na hosting.

   Więc moim skromnym zdaniem, internetowy biznes i zarabianie w internecie na wiedzy jest naprawdę najlepszym sposobem na życie, i każdemu takiego życia życzę 🙂

 2. Populizm w czystej postaci: „A wszystko to w zasadzie za 13 zł na domenę i 49 zł na hosting.” Czy to ladnie tak kłamać??

  1. Drogi polski przedsiębiorco, wypadało by sie przedstawić wchodząc do dyskusji. Otóż nie musisz mu wierzyc i masz takie prawo. Ale tak jak wyżej napisałem, wszystko za 13 zł za domenę i 49 zł za hosting.

   Tylko może i nie dodałem, że wiedza którą posiadam nie jest z leżenia, ciężko na to pracowałem. bardzo ciężko. A aż w końcu zapomniałem o długach, bo z ciężkiej pracy je spłaciłem.

   Serdecznie cię pozdrawiam „polski przedsiębiorco” i życzę przedsiębiorczych sukcesów. Nawet lepszych niż ja mam 🙂

  2. Polski przedsiębiorco, w sumie czasem się nie dziwię, że Polacy często uzyskują miano malkontentów i niedowiarków, jesteś tego żywym przykładem a na dodatek tchórzysz nie podając swojego imienia czyżbyś się czegoś obawiał?

   Czemu dziwi Cię fakt, że Przemek za tę cenę osiągnął tak wiele? Jednak jak pisze nie ta cena jest najwyższą. Ogrom pracy jaką wykonał, czasu jaki poświęcił i ogromna chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy ją tą ceną prawdziwą.

   Znam Przemka i nie jest typem cwaniaka, oszusta czy kogoś w tym rodzaju, więc najpierw się zastanów i uzyskaj dokładne informacje o osobie a nie szykanuj bez znajomości faktów. Tak można kogoś skrzywdzić, tylko w jakim celu?

   1. Przemka znam z treści jakie udostępnia w necie. Cieszę się, że mogę korzystać z jego wiedzy i podzielam pogląd jaki wyraziła Agnieszka. Przy okazji pozdrawiam ulubioną blogerkę. Jan Muzyka

 3. A ja Przemku Ci gratuluję wszystkiego co osiągnąłeś.
  A te przysłowiowe „13 zł” za domenę to jest tak jak za wbicie pewnego gwoździa (czy czegoś innego – już nie pamiętam) w pewnej historyjce.
  5$ za wbicie 495$ za wiedzę gdzie wbić ;]

  Pozdrawiam

 4. Od niedawna wpadłem na stronę Przemka i jestem pod wrażeniem tego gościa. Podobne mamy życiorysy bo sam pochodzę z centralnej Polski ale wylądowałem w Poznaniu. Jednak to jakie miał zaangażowanie w pogłębianie wiedzy daje mi podwójną chęć do robienia tego samego. Pół roku temu przeczytałem bardzo mądrą książkę Briana Tracy – „Maksimum osiągnięć” i nie wiem czy nasz bohater (czyt: Przemo :-)) wzoruje się na niej ale widzę dużo mądrych poczynań w jego życiu z tej książki 🙂

 5. Witam Cię Przemku.
  Jesteś chyba jednym z wielu przykładów,że jeżeli się czegoś bardzo chce i jeżeli do tego pragnienia dołoży się upór i naukę od właściwych osób i zacznie działać,nie tak całkiem na ślepo i po swojemu, zwłaszcza jeżeli nie ma się ku temu żadnych podstaw , to można coś wreszcie osiągnąć.
  Bardzo wysoko cenię młodych ludzi,którzy mają pasję, wiedzę ,a do tego często dzielą się tymi informacjami zupełnie za darmo lub przekazują te informacje za śmiesznie niskie kwoty.
  Na koncie mam masę godzin spędzonych ostatnio w internecie w poszukiwaniu wiadomości dla mnie ważnych i nie ukrywam,że na dzisiaj liczy się dla mnie również cena,jaką mogę zapłacić za informację.
  Niestety nie jeden raz już za coś płaciłam i potem żałowałam, bo nie było to do końca to o co mi chodziło.
  Problem leży również po mojej stronie.
  Pozwól,ze się przedstawię.
  Mam 55lat i jak większość osób mało czasu (nie ukrywam,że zła jego organizacja- z czym walczę ,też jest tego powodem) i nie za dużo kasy, na pewno za mało w stosunku do godzin pracy .
  Kiedyś się uczyłam , potem pracowałam na etacie ( stanowiska kierownicze a i owszem), potem przyszła własna działalność gospodarcza, którą dalej prowadzę, niestety efekty finansowe obecnie nie są takie jakie bym chciała.
  Interesuję się i współpracuje jako partner z jedną z firm MLM .To mój drugi kontakt z marketingiem sieciowym, po ponad 15-tu latach.Pierwszym był Amway .Wtedy nie umiałam wielu rzeczy wykorzystać i połączyć. Firma jak widać dalej ma się dobrze, nawet jak ja i moi znajomi zrezygnowaliśmy tutaj ze współpracy.
  Teraz próbuję robić to bardziej z głowa, a nie jak oszołom.
  Chciałabym również tutaj wykorzystać internet, ale nie wiem po prostu od czego najlepiej zacząć i jak się za to zabrać.
  Firma daje każdemu partnerowi swoją stronę internetowa, ale widzę,że jest ona DLA PARTNERÓW , nie daje możliwości , aby w oparciu o nią sprzedawać ,zainteresować ludzi biznesem itp.
  Próbowałam sprzedawać produkty Firmy przez Allegro, z małym skutkiem, to chyba też nie jest ten sposób.Dodam,że moje rękodzieło na Allegro sprzedaję się o wiele lepiej.
  Sprzedaży na Allegro też nie umiałam, w ogóle jeszcze nie tak dawno niczego w internecie nie umiałam, poza oglądanie stron i dokonywaniem zakupów.
  Teraz mam ambicje, aby ZAISTNIEĆ w sieci i wykorzystać internet do zarabiania.
  Wysoko mierzę,prawda ?
  Szukam w tym celu sposobów i prostych rad na początek. Większość rzeczy to dla mnie NOWOŚCI.Korzystam z różnych porad,kursów ,e-booków .Jestem uczestnikiem
  miasta szkoleń , ale nie wszystko rozumiem.Wierzę jednak ,że jeżeli z każdego e-booka,wideo lub kursu wyniosę COŚ , co przełożę w praktyczne działanie – to było warto.
  Z tego co się zorientowałam , w internecie pracujesz nie aż tak długo,żeby nie pamiętać jak mogą wyglądać początki.Nie ukrywam, że tematy które mnie interesują to jak wykorzystać internet w taki sposób, aby zrobić z niego swoje źródło dochodu.
  Mogę i chcę się uczyć, mimo wieku, ale muszę czuć ,że wiedza ,która otrzymuję niejako do przerobienia ,będzie dla mnie użyteczna.
  Masz przed sobą zwykłą kobietę ,raczej laika internetowego i myślę,ze nie jestem tutaj odosobniona, tylko wiele osób nie chce się przyznać do tego,że niewiele wie , zwłaszcza w tym wieku i być może wstydzi się poprosić ludzi zupełnie młodych o pomoc. Myślę jednak ,że każdy ma wybór : albo fałszywy wstyd, albo coś możesz zyskać..Wybrałam drugą opcję.
  Gratuluję dotychczasowych sukcesów i bez względu czy dalej będę z Tobą w kontakcie czy też nie ,życzę powodzenia i TAK TRZYMAJ Przemku.

  Barbara Kozakowska

  1. Bardzo ładny wpis Barbaro. Jeśli mogę to również podpisuję się pod treścią.
   Cieszę się, że poznałem Przemka i mogę „podglądać” oraz czerpać wiedzę z tego co udostępnia w necie.
   Pozdrawiam serdecznie
   Jan Muzyka

 6. Dziękuję Basiu za miłe słowa i tak obszerny komentarz 🙂 To naprawdę buduję w człowieku siłę i podgrzewa serce do dalszej pracy.

  Mam nadzieję że mój przykład sprawi że wszyscy którzy czegoś naprawdę chcę, zrozumieją że warto walczyć o swoje marzenia i pomoże w walce ze swoimi słabościami.

  Pozdrawiam

 7. Gratuluje Przemku Bloga i bardzo dziękuje za DARMOWĄ WIEDZĘ na tematy podstawowe przy pisaniu bloga.
  Na pewno skorzystam też z płatnej wiedzy.
  Tacy ludzie jak Ty bardzo mocno mnie upewniają, że 3 lata temu weszłam na dobra drogę.
  Nie uczę się tak szybko jak Ty i nie mam takich umiejętności ale wiem , że jak się czegoś bardzo chcę i dąży do tego to wszystko nam sprzyja i na naszej drodze znajdują się potrzebni nam ludzie i odpowiednie możliwości.

  Pozdrawiam i nie wątpię, że będziesz osiągał sukcesy!

 8. Póki co nie mam osobistej strony ale usiłuję dopracować się sensownych rozwiązań w dziedzinie e-biznesu. Twoje osiągnięcia Przemku są dla mnie imponujące i na pewno będę częstym gościem. Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych sukcesów osobistych i materialnych.

 9. ” zrób coś co wydaje się niemożliwe 🙂 A staniesz się lepszym i mądrzejszym człowiekiem.” – te slowa powinno sie podkreslic i pogrubic 🙂

  Pozdrawiam serdecznie i zabrzmi to troszke „dziwnie” czy tez malo oryginalne ale dziekuje 🙂

  Zycze dalszych sukcesow.

 10. What you want is for them to first sell THEMSELF on YOU.

  s something that every successful MLM business owner experiences from time
  to time. Always be certain that your chosen MLM has training
  programs that will help you in expanding your business through promotion and distribution of your products.

 11. Witaj,
  Zarabiam około 1 000zł/mies na PP.
  Jednak, docelowo chcę zarabiać 30 000zł/ miesięcznie przy dużej pasywności. Interesuję się bardzo tematem bankowości.
  A w szczególności konta bankowe, kredyty, kredyty hipoteczne. I tu moje pytania.
  1. Czy dobrym pomysłem jest stworzenie bloga na te tematy i połącznie bloga z forum?
  2. Jak ugryźć budowanie listy w takiej branży? Co pisać zapisanym?
  3. Jeżeli chcę zrobić biznes długofalowy to czy lepiej zrobić stronę np. kredyty.pl czy stworzyć swoją własną markę?

 12. Witam Przemku!
  Szkoda mi opisywać mojej coraz bardziej patowej sytuacji ze względu na idiotyzm jaki szerzy się w moim domu. Kwestię mega idiotyzmu oczywiście chcę pominąć, bo ten problem to rozwiąże się możliwe, że za dość niedługo.
  Mam w sumie dość dziwne pytanie i tyczy się ono bankowości. Czy znasz kogoś kto mógłby mi doradzić, co mam zrobić odnośnie starego konta w Banku Millenium? Problem polega na tym, że to niekompetencja pracowników banku przyczynia się do tego, że nie mogę korzystać z konta i tym samym z góry jestem przez nich zablokowany jeśli chodzi o możliwość zaistnienia w e-biznesie. Ta „blokada” powiedzmy to trwała z kilka lat i nawet jak chciałem zmienić millekod to powinni mi wspomnieć też o haśle. Do tej pory nie mogę przez nich zalogować się na swoje konto a obawiam się rozwiązania „starego” konta w celu założenia nowego plus nie mam jak za bardzo ruszyć się do siedziby ich banku w mieście powiatowym, bo nie każdy może na ich życzenie jeździć jak ten głupek, by załatwić sprawy, których załatwienie oni powinni ułatwić w ciągu góra kilku godzin. Głupio mi zresztą o tym wszystkim pisać, ale szczerze to jak mogę zmyślać i udawać, że jest zupełnie inaczej. Jestem absolutnie szczery, choć mój problem uwarunkowany jest mnóstwem czynników wynikających z negatywnej specyfiki zamieszkiwanego przeze mnie regionu tego kraju, choć słowo region może nie być właściwym określeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *