Kim jestem

16_skrótów_wystąpień_Exclusive_SERVAQ_EventZ wykształcenia kucharz po licencjacie, przez kilka lat szwędałem sie po świecie by znaleźć swoje miejsce na ziemi. Spędziłem kilka lat we Francji, szukałem miejsca w rodzinnym Rzeszowie aż trafiłem do Poznania. Tu chwile na etacie wytrzymałem, aż swoje miejsce znalazłem w internecie 🙂 Obecnie jestem pasjonatem internetowych trików marketingowych i wordpressa, fan biznesu, e-biznesu, samouk mieszkający pod Rzeszowem 🙂

Swoją przygodę w internecie zacząłem w kwietniu 2010 roku, od totalnego i kompletnego ZERA. Nie potrafiłem zrobić nic w internecie, ale dzięki moim marzeniom i walce ze swoimi słabościami po roku złożyłem wypowiedzenie mojemu szefowi i teraz jestem na swoim, w domu przed komputerem.

 W maju 2011, przy największym produkt lunchu w Polsce EXPERT 2.0 zdobyłem 1 miejsce za skuteczność oraz 4 miejsce za sprzedaż, zaraz po takich jak Jacek Dudzic, Paweł Krzyworączka i Adrian Kołodziej.  Ranking przedstawiam tu.

 W listopadzie 2011, zdobyłem 3 miejsce na świecie w rankingu liderów GVO htp , ten ranking można zobaczyć tu.

 Od stycznia 2012 roku prowadzę firmę która pomaga małym i średnim firmom zaistnieć w internecie, a także tym którzy chcą dorobić do wypłaty za pomocą internetu.

 W październiku 2012, znalazłem się w w tabeli 18-stu najskuteczniejszych partnerów GVO na świecie, ten ranking możesz zobaczyć tutaj.

 W litym 2013, zdobyłem 6 miejsce na świecie w międzynarodowym konkursie 7 Minutowego Treningu, ranking możesz zobaczyć tutaj…

 W maju 2013 roku, wbijam się wyżej w tabele liderów GVO na świecie, gdzie podwajam bonus do 1000$ dodatkowo, co miesiąc. Ranking można zobaczyć tutaj….

 W listopadzie 2013 roku, odbywam „przygodę życia” i wędruję na 5000 m.n.p.m. pod Mount Everest, relacje z wyprawy zobacz na wideo tutaj, lub zdjęcia tutaj.

 W lipcu 2015 roku, wysyłam 4 maile do moich list i 5 miesięcy póxniej odbieram samochód Mercedes C klasa prosto z salonu! Zobacz tu.

W wolnych chwilach których jest w moim życiu coraz więcej, jeżdżę dużo na nartach i rolkach, a od czasu do czasu pływam z reguły w lecie nad morzem 🙂 i wychowuję Córkę 🙂  Moją galerię zdjęć możesz zobaczyć jak poznamy się lepiej.

Dużo widzę i obserwuję, co sprawia że z dnia na dzień staję się lepszy. Ciągle się uczę i dużo mogę nauczyć, więc razem możemy zrobić coś naprawdę wielkiego. Bo siła tkwi w zespole, a razem każdy osiąga więcej !

Wyznaję zasadę, zrób coś co wydaje się niemożliwe 🙂 A staniesz się lepszym i mądrzejszym człowiekiem. Wiem co mówię bo sam to przeszedłem i robię to co  zawsze chciałem robić.

Moje motto: Razem każdy osiąga więcej!

Zapraszam do obserwowania mnie na facebook: http://www.facebook.com/szczech.przemek
Zapraszam do obserwowania mnie na instagramie: http://instagram.com/szczechp