Moje wrażenia ze szkolenia Mastermind Lab Jacek Dudzic

Nikomu nie muszę chyba przedstawiać Jacka Dudzica. Człowieka, który najwięcej nauczył mnie w mojej niedługiej historii internetowego marketingu, za co serdecznie jemu dziękuję i jestem naprawdę wdzięczny. Przeszedłem już całą masę jego szkoleń, począwszy od asa marketingu, skończywszy na social media marketer. Ale to czego dowiedziałem się na szkoleniu Mastermind Lab, przekroczyło moje oczekiwania.

Jadąc na szkolenie Jacka Dudzica, szczerze mówiąc wiedziałem o tym, że dowiem się czegoś nowego, ale że aż tyle to się nie spodziewałem 🙂

I tu można by powiedzieć, że Jacek zawsze daje więcej niż się spodziewasz. Apropo, gdy będziesz się zastanawiał czy zastanawiała nad jego szkoleniami, to powiem tobie że nie ma co się zastanawiać 🙂 Bierz, a zainwestowane pieniądze szybko się Tobie zwrócą.

No dobra, ale jak oceniam szkolenie ? i co na nim było ?

Może zacznę od tego co na nim było 🙂 Więc skopiuje małą treść z jego strony 😉

11:00 „Natychmiastowy Profit”
12:15 przerwa
12:30 „Natychmiastowy Profit” cz. 2 + pytania i odpowiedzi
13:30 przerwa obiadowa
15:00 „Formuła Sukcesu – jak stworzyć 6-cyfrowy biznes online”
16:15 przerwa na kawę
16:40 „Super Lista – i będą kupować od Ciebie zawsze i wszystko…”
18:00 Sesja mastermind – twórczy rozwój biznesu
19:00 Zakończenie

Szkolenie zaczęło się o 11.00 jak zresztą widać wyżej 😉 Oczywiście w Warszawie, więc musiałem stać o 4 rano, i wsiąść w pociąg o 5:30, droga oczywiście minęła szybko, ponieważ przespałem ją całą 🙂 No ale już nie będę omawiał jak kupowałem bilety i wsiadłem w tramwaj 😀 Dlatego przejdę już do godziny 11:00, no może 11:05 ponieważ tyle było opóźnienia w szkoleniu.

Wszystko zaczęło się od natychmiastowego profitu, dużo o klientach i produktach które można sprzedawać za pomocą dostępu do internetu. Oraz ogólnie o konkretnym zrozumieniu frazy marketing internetowy. W sesji pytań i odpowiedzi pojawiło się masę pytań, ale mało tego, ponieważ Jacek tak mnie nakręcił, że sam zadawałem sobie ich jeszcze więcej, oraz utwierdził mnie przekonaniu że to co robię i myślę, robię dobrze, a także dał mi całą masę pomysłów.

Po obiedzie przeszliśmy do formuły sukcesu na którym było bardzo dużo o wizerunku, marce, wartości. Co sprawiło że zrozumiałem pewne mechanizmy słowa „za darmo” i które przekonało mnie do tego że lepiej słuchać osoby która osiąga sukcesy, niż osoby która mówi a nie osiąga, to chyba proste, ale nie każdy to potrafi zrozumieć 🙂

No ale gdy przeszliśmy do super listy, rynku wewnętrznym oraz zewnętrznym, czy do twórczego rozwoju biznesu, pomyślałem sobie, że dzień mógłby być dłuższy 🙂 bo szkoda że on tak szybko zleciał 🙂 Uwierzcie mi, takie szkolenia, mógłby słuchać godzinami i zawsze by było mało. Tylko gorzej z tym że tej wiedzy wtedy nie przełożymy na działanie 😀 Więc może i dobrze że tak szybko dzień zleciał, co potwierdza fakt, że szkolenie było super pozytywne z wartościową wiedzą.

Dlatego też, wracając do domu, już wpadały i do głowy pierwsze pomysły, które jakoś normalnie mi do głowy nie wpadały 🙂 nad którymi już pracuję. Z tego co wiem, to Tomek też ma już swoje pomysły, i podejrzewam że każdy je wysnuł z tego szkolenia 🙂 na bank.

Podsumowując:
Byłem już na wielu szkoleniach motywacyjnych i nie tylko, ale to szkolenie było najlepsze jakie w życiu widziałem. Dlatego serdecznie dziękuję Jackowi, dziękuję Tomkowi że zabrał mnie do domu autem, i jeszcze muszę mu podziękować za jedno ważne zdanie które powiedział w samochodzie.

Nie musisz znać się na wszystkim, znajdź osobą która na czymś się zna” – to było to czego potrzebowałem, i wiem że za niedługo, razem z moją lepszą drugą połową zrobimy coś świetnego, bo już nad tym pracujemy.

Także jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, i zapewniam Jacek Dudzic że będę na kolejnych 🙂

A wszystkim wam również polecam 🙂

Jak zarabiać przez internet

4 myśli na “Moje wrażenia ze szkolenia Mastermind Lab Jacek Dudzic”

 1. No szalejesz Przemek 🙂 bardzo fajnie że jeździsz na takie szkolenia. Inwestycja w wiedzę to najlepsza inwestycja. Daje największy zwrot kapitału 😉 Wiedzy nikt ci nie zabierze i na pewno już procentuje 🙂

 2. Mam pytanie do Ciebie, czy na tych szkoleniach Jacek poleca konkretne produkty, konkretny MLM, czy jest to wiedza bardziej uniwersalna, którą można zastosować w każdym biznesie zarówno tradycyjnym (np. pośrednictwo finansowe), jak i dowolny marketing sieciowy?
  W necie jest dużo informacji o szkoleniach Jacka, ale ja chciałbym opinię od człowieka, który uczestniczył osobiście w takim szkoleniu.
  Z jakiego powodu poleciłbyś takie szkolenie osobie, która nie ma strony internetowej, działa w tradycyjnie w realu i chciałaby w końcu coś zrobić w internecie.
  Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam. Leszek

  1. Leszku, otóż najlepiej by było zapytać Jacka. Ja obserwuję go od długiego czasu, obserwacjami ucze się. Generlanie wiedza, którą zdobyłem od niego to jest z dziedziny marketingu internetowego, produktów informacyjnych i sprzedaży.

   Ja mogę powiedzieć tylko tyle co we wpisie. Gdyby nie Jacek, dochodziłbym do tej wiedzy jeszcze przez długi czas, i tak zapewne nie wszytko bym wiedział.

   Generalnie zainwestowałem w jego szkolenia, i wiem że było warto. Pieniądze się zwróciły, mam co robić, mam pomysły, mam wiedzę.

   Dzięki za odwiedziny

   Pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *