Joel Therien i Przemek Szczęch

Joel Therien i ja.

Za to własnie kocham marketing internetowy oraz współpracę z ludźmi. Jestem teraz na wyspach kanaryjskich, po części odpoczywam, pracuje i nagrywam materiały. Dziś nagrałem film i chcę się z nim podzielić z Tobą. A zaczelo się to wszystko tak. Zdjęcie które widzisz na tym wpisie zostało wykonane w Warszawie na 22 pietrze w Pure Sky Klub, gdzie mieliśmy spotkanie liderów GVO/7MT z Joelem Therienem – założycielem GVO, Chrisem Reid – współzałożycielem 7 minutowego Treningu i Mike Potvinem który jest dyrektorem marketingu w GVO i 7MT.

Zaraz po spotkaniu, na drugi dzień mieliśmy mega pierwsze spotkanie z ludźmi z 7 Minutowego Treningu w hotelu Golden Tulip w Warszawie, na którym uczestniczyło pond 150 osób z całej polski. Poniżej foto z całą ekipą, oraz foto z Jackiem Dudzicem, Maciejem Budzichem (blog.mediafan.pl) oraz Joelem, Chrisem – założycielami 7MT.

Pierwsze spotkanie 7 Minutowego Treningu

Od lewej: Jacek Dudzic, Chris Reid, Maciej Budzich, Joel Therien, Ja, Darek Dubik

Pierwsze spotkanie 7 Minutowego Treningu

Ale to nie wszystko 🙂 Zaraz po tych dwóch spotkaniach wyjechaliśmy razem z liderami i założycielami GVO na wyspy kanaryjskie za zasłużony odpoczynek, choć ciężko to nazwać wypoczynkiem. Non stop szkolenia, treningi etc. i tam postanowiłem nagrać krótki film pt. Marketing internetowy – styl życia który mi odpowiada.

A tak się pracuje na wyspach kanaryjskich 🙂 bo w takiej pozycji właśnie powstał ten wpis 🙂

Widok z balkonu

Oczywiście więcej zdjęć możesz zobaczyć na moim FanPages: www.facebook.com/szczech.przemek