jak zwiększyć ruch na bloguDokładnie wczoraj o północy, czy dziś rano, wyszedł na świat mój najnowszy kurs o tym jak zwiększyć ruch na blogu. Generalnie jest to kontynuacja mojego legendarnego szkolenia BlogerPro.pl ale w wersji 2.0. opierająca się po części na darmowych filmach wideo. 

Nazwałem to szkolenie „Pasywny Ruch” jak zwiększyć ruch na blogu, z tego względu że metoda którą omawiam na tym szkoleniu generuje mi ruch na moich blogach już od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, w sumie banalna metoda, której nauczyć się może każdy.

Jak zwiększyć ruch na blogu – korzyści Pasywnego Ruchu:

  •  więcej czasu dla siebie i rodziny, gdyż ta metoda gwarantuje że z raz wykonanej pracy generujemy ruch przez następny tydzień, miesiąc, rok etc. więc jeśli masz odpowiednio ustawiony eko system swojego biznesu to tylko zbierasz to co najlepsze czyli kontakty i kasę na payU 🙂
  • codziennie docierasz do nowych osób którzy nie widzieli jeszcze Twojej oferty – czego nie dadzą nam social media, no chyba że zdobywamy codziennie 100 lajków, ale na to też potrzeba ruchu 🙂
  • etc etc…..

 

Jak zwiększyć ruch na blogu – jak wygląda to szkolenie?

  • Na początek otrzymujesz dowody działania mojej metody którą każdy może zweryfikować w google i korzyści ze stosowania tej metody – film pierwszy.
  • Następnie co trzeba zrobić by odnieść rezultaty i zwiększyć ruch na blogu.
  • Jak należy to zrobić poprawnie, czyli jak to zrobić by to zadziało.

 

Jak zwiększyć ruch na blogu – link do szkolenia

To szkolenie otrzymasz pod tym linkiem http://przemekszczech.pl/video/jakzdobycruch/

Dzięki temu szkoleniu, poznasz skąd tak naprawdę generuje się ruch na strony czy blogi. Oraz być może zrozumiesz że social media to nie wszystko, ponieważ Google też na tym świecie istnieje 🙂  Zapraszam Cie serdecznie na to szkolenie, które jest darmowe jeśli oczywiście chcesz a nie wiesz jak zwiększyć ruch na blogu.