Jak zwiększyć ruch na blogu – prosta metoda którą nazwałem Pasywny Ruch

jak zwiększyć ruch na bloguDokładnie wczoraj o północy, czy dziś rano, wyszedł na świat mój najnowszy kurs o tym jak zwiększyć ruch na blogu. Generalnie jest to kontynuacja mojego legendarnego szkolenia BlogerPro.pl ale w wersji 2.0. opierająca się po części na darmowych filmach wideo. 

Nazwałem to szkolenie „Pasywny Ruch” jak zwiększyć ruch na blogu, z tego względu że metoda którą omawiam na tym szkoleniu generuje mi ruch na moich blogach już od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, w sumie banalna metoda, której nauczyć się może każdy.

Jak zwiększyć ruch na blogu – korzyści Pasywnego Ruchu:

 •  więcej czasu dla siebie i rodziny, gdyż ta metoda gwarantuje że z raz wykonanej pracy generujemy ruch przez następny tydzień, miesiąc, rok etc. więc jeśli masz odpowiednio ustawiony eko system swojego biznesu to tylko zbierasz to co najlepsze czyli kontakty i kasę na payU 🙂
 • codziennie docierasz do nowych osób którzy nie widzieli jeszcze Twojej oferty – czego nie dadzą nam social media, no chyba że zdobywamy codziennie 100 lajków, ale na to też potrzeba ruchu 🙂
 • etc etc…..

 

Jak zwiększyć ruch na blogu – jak wygląda to szkolenie?

 • Na początek otrzymujesz dowody działania mojej metody którą każdy może zweryfikować w google i korzyści ze stosowania tej metody – film pierwszy.
 • Następnie co trzeba zrobić by odnieść rezultaty i zwiększyć ruch na blogu.
 • Jak należy to zrobić poprawnie, czyli jak to zrobić by to zadziało.

 

Jak zwiększyć ruch na blogu – link do szkolenia

To szkolenie otrzymasz pod tym linkiem http://przemekszczech.pl/video/jakzdobycruch/

Dzięki temu szkoleniu, poznasz skąd tak naprawdę generuje się ruch na strony czy blogi. Oraz być może zrozumiesz że social media to nie wszystko, ponieważ Google też na tym świecie istnieje 🙂  Zapraszam Cie serdecznie na to szkolenie, które jest darmowe jeśli oczywiście chcesz a nie wiesz jak zwiększyć ruch na blogu.

 

Jak zarabiać przez internet

12 myśli na “Jak zwiększyć ruch na blogu – prosta metoda którą nazwałem Pasywny Ruch”

 1. Witaj Przemek, bardzo dziękuje ci za ten kurs, jest świetny, widziałam pierwsze wideo i z niecierpliwością czekam na kolejne.

 2. Generowanie ruchu na bloga/stronę to ciekawe zagadnienie, które przydałoby się zgłebiać na bieżąco by utrzymywać się wysoko. Odkąd mam bloga uczę się co jeszcze mogę zrobić by być wyżej. W drugim module szkolenia ebiznesprofit jest kompendium wiedzy co zrobić by przyciągnąć czytelników. Z kolei w końcówce 1-go modułu Przemek zaleca korzystanie z 2-ch generatorów linków: Website Indexer i Ultimate Backlink builder co do których mam pewne wątpliwości i już ich nie stosuję. Takie chodzenie na skróty działało kiedyś ale Google oczywiście się dostosowuje i bierze „poprawkę” na podobne praktyki. Zamiast tego zalecam stosowanie wiedzy z modułu 2-go i ręczne pozyskiwanie wartościowych linków. Jest to pracochłonne ale na dłuższą metę opłacalne. Życzę „tłoku i korków” na waszych blogach. Hej!

 3. Jak chcemy zawsze mieć przypływ nowych użytkowników musimy otworzyć się na świat i wykorzystywać do pozyskiwania ruchu różne kanały a kluczem do naturalnego zdobywania odwiedzających będzie bardzo dobra treść na stronie.

 4. Tylko i wyłącznie rozwijanie siebie otwiera nas na wszystkie możliwości. Ja uczestniczyłem już w różnych kursach i każdy przynosi jakieś efekty wystarczy tylko się za siebie wziąść jak nam naprawdę zależy

 5. Ruch na stronę to podstawa istnienia w internecie, co mi z dobrej treści jeśli nie będę miał ruchu. Są oczywiście różne metody i sposoby jego pozyskiwania ale to zupełnie inna bajka. Bez czytelników blog, strona, sklep upadnie i dodatkowo zniechęci autora do dalszej pracy nad rozwojem tych stron. Widziałem świetne strony z fantastyczną treścią ale z datą kilku lat wstecz i zostały one zarzucone przez ich właścicieli a na pierwszych stronach w wyszukiwarkach strony pełne reklam.

 6. Ja osobiście prowadzę stronę, na której posiadam również sklep internetowy (branża motoryzacyjna). Osobiście sporadycznie korzystam z płatnych form reklamy, jednak na co dzień staram się skupić na darmowych sposobach zwiększenia ruchu. W jaki sposób? Mianowicie posiadam stale aktualizowany blog, który posiada ciekawostki i nowinki z branży. Publikuje tam artykuł przynajmniej raz dziennie. Dodatkowo prowadzę aktywnie fanepage na FB, gdzie staram się dostarczyć ludziom ciekawe informacje oraz odrobinę rozrywki. Raz na jakiś czas wrzucę też jakieś oferty promocyjne (należy pamiętać aby nie robić tego za często). Kolejnym, bardzo istotnym krokiem jest promocja swojej strony i osoby na innych serwisach skąd mogą przybyć do mnie ludzie. Chodzi mi tutaj o serwisy z artykułami do przedruku jak artelis.pl, gdzie za darmo mogę umieścić swój artykuł zostawiając w stopce autorskiej swoje „ZAPRASZAM DO MNIE” w postaci linku. Sposób ten jest o tyle ciekawy, że osoby czytające moje wiedzowe artykuły sa zainteresowane tematem, co zwiększa szansę, że wejdą na moją stronę. Co więcej, każdy ciekawy i dobrze napisany artykuł może być przedrukowany na inną stronę z zachowaniem linku do mojej strony. Polecam wam ten sposób jeżeli macie trochę czasu i samozaparcia to można fajnie wypromować swoją stronę i to za darmo.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *