Jak buduje się wielkie bloki i co to ma wspólnego i eBiznesem? (wideo)

Doskonały plan i światełko w tunelu, to jest to prowadzi człowieka na szczyt. W szkoleniu eBiznesProfit.pl nazwałem to strategią dużego E, a inaczej można to nazwać „Metodą małych kroków”.

No dobra, ale co to ma wspólnego z blokiem mieszkalnym? To że kiedy budujemy blok, musimy mieć plan, a także musimy zawsze zacząć od wyrównania terenów, więcej oczywiście dowiesz się z filmu poniżej. Zapraszam.

A Tobie jak idzie stawianie bloku, bloga i biznesu ? 🙂

Jak zarabiać przez internet

13 myśli na “Jak buduje się wielkie bloki i co to ma wspólnego i eBiznesem? (wideo)”

 1. To nie dla mnie ten filmik, bo… ja już skorzystałem i korzystam ze szkoleń i wiedzy Przemka.:-)

  Mam swojego bloga i jestem zadowolony a i tak jeszcze sporo pracy i frajdy przede mną. Dzięki Przemku! 🙂

  Racja, że mimo, że to wszystko ładnie wygląda, to trzeba włożyć sporo pracy w to wszystko: ruch, treść, zarabianie.

  Przemku, widzę, że się rozkręciłeś w tych przemowach. A na szkoleniu ebiznesprofit.pl jesteś taki spokojny. 😉

 2. Trafiasz w 10 Przemku z tym materiałem. Niestety większość kursantów i osób, które korzystają z różnych szkoleń poprzestaje na zaliczeniu kolejnego kursu, szkolenia nie wiele robiąc lub nie robiąc nic z tą wiedzą jaką zdobyli.

  Jest też spora grupa osób, które chcą zarabiać duże pieniądze w krótkim czasie robiąc jak najmniej. Biznes w sieci to biznes jak każdy inny i wymaga konkretnego planu działania i systematycznej, przemyślanej pracy. Potrzebny jest również czas, aby zbudować stabilnie działający biznes w internecie. Tym czasem wiele osób nie patrzy perspektywicznie. Chcieliby już szybko zarabiać pieniądze, a kiedy po miesiącu czy dwóch nie osiagają żadnych efektów zniechęceni rezygnują mówiąc, że to nie działa.

  Fajnie, że poruszyłeś ten temat na blogu. Metoda małych kroków zawsze się sprawdza:-)

 3. Eryk zgadzam się! Plan działania to podstawa, bez której nasze działania ogarnąłby chaos, a sukces pewnie byłby dziełem przypadku … O biznesie w sieci mówi się wiele i to nie od dziś. Jednak trudno znaleźć informacje o zagrożeniach jakie płyną (bany, filtry) oraz zmieniające się nieustannie otoczenie. Trzeba jednak być optymistą!

 4. Przemek, trafne podsumowanie zachowania wszystkich internetowych malkontentów. Rzeczywiscie jak w każdym innym biznesie tak i w tym trzeba poswięcić ogrom czasu i energii aby coś osiągnąć.
  Problem w tym, że ludzie jeśli nie zainwestowali w swój biznes odpowiednio dużo nie maja także odpowiednio proporcjonalnej woli do walki o ten biznes. W przypadku biznesu tradycyjnego ludzie walczą o jego przetrwanie do końca bo w niego sporo zainwestowali finansowo (czasem nawet wszystkie oszczędności) dlatego nie brak im motywacji. W ebiznesie natomiast, który nie wymaga duzych nakładów finansowych duzo łatwiej się poddać i pogodzić z porazką a następnie mówić, że to nie działa. Do tego trzeba duzo determinacji i wiary, że za jakiś czas cała ta energia poświecona na budowanie ebiznesu się opłaci. Dobrze, że zamieściłem taki „videowpis” dla wszystkich tych co potrzebują „motywacyjnego kopa”.
  Z drugiej jednak strony dobrze dla wszystkich tych, którzy już mają swój działający ebiznes bo oto odpada następna konkurencja. Nie każdemu uda się za pierwszym razem. Ale wtedy należy próbować ponownie. Do skutku.

 5. Najważniejsze jest działanie. Można oglądać setki wideo, uczestniczyć w dziesiątkach kursów, czytać mnóstwo książek i artykułów, ale jeśli samemu się czegoś wreszcie nie zrobi, to ani nic nie osiągniesz, ani tak naprawdę niczego się nie nauczysz. Początkującym, biznes w sieci wydaje się szybkim sposobem za łatwe pieniądze. Nie wiem czemu… Nie wystarczy obejrzeć wideo, trzeba jeszcze wykorzystać wiedzę w nim zawartą… To jest tak banalne i oczywiste, ale część osób tego nie ogarnia..

 6. Bardzo trafne spostrzeżenie Przemku. Ludzie myślą, że jak zaczną przygodę z internetem to kasa poleci nie wiadomo jakimi strumieniami. Prawda jest jednak taka, że w marketingu trzeba się jednak wysilić, a tu większość się wykłada i jak szybko zaczynają tak i rezygnują

 7. Interesujące video. Ale ktoś wyżej napisał ze najważniejsze jest działanie i to jest prawda , nie wystarczy odbywać kursów itp. Trzeba cały czas działać.

 8. Zaczynam pracę z pomocą Twoich filmików i Twojej wiedzy:) Świetnie motywujesz, dajesz nadzieję komuś takiemu jak ja – kto nie zna się na tym wszystkim, ale bardzo chce pisać! Niedawno zaczęłam tworzyć bloga na darmowej platformie, ale nie widzę dłużej w tym sensu. Chcę pisać na poważnie:) Uśmiecham się kiedy oglądam Twoje filmiki i na pewno nadal będę z nich korzystać. Pozdrawiam

 9. Każdy biznes potrzebuje wiele czasu i energii. Ktoś mądry powiedział, że właściciel firmy pracuje 24h na dobę siedem dni w tygodniu. Cały czas martwi się co jeszcze ulepszyć i poprawić w swojej firmie. To prawda. Do sukcesu dochodzi się małymi kroczkami. Ważne i cenne jest to, że ludzie, którzy werbują nowych partnerów, nie oszukują opowiadając o szybkim zysku i dużych pieniądzach, tylko otwarcie mówią o długotrwałej ciężkiej pracy nad sobą i swoim biznesem. Z jednej strony jest to ryzykowne, bo wielu ludzi może się na starcie zniechęcić, ale z drugiej strony buduje to zaufanie wśród przyszłych i obecnych partnerów.

 10. Większość Polaków nie jest mentalnie przygotowana do zarabiania w internecie. Niektórzy mają w sobie blokadę, która mówi im, że nie da się zarabiać w internecie tak jak powiedział Przemek. Według mnie jest to spowodowane tym, że większość ludzi patrzy w niewłaściwy sposób na świat. Jeśli ktoś ma pieniądze to od razu musiał ukraść. Według ludzi zarabianie w internecie jest nierealne. Dlaczego? Szkoła uczy nas od najmłodszych lat, żeby mieć pieniądze musisz iść do pracy. Tutaj pojawia się frustracja dlaczego ja muszę pracować a on siedzi w domu i zarabia? Praca w domu to nie praca? Według mnie pracując w domu jesteśmy zdani tylko na siebie, nikt nie stoi nad nami i nie mówi co mamy zrobić. Dlatego większości ludzi nie udaje się w biznesie internetowym. Szkoła, praca na etacie przez całe życie uczą nas, że ktoś „stoi” nad nami i nam rozkazuje. Kiedy trzeba podjąć samodzielna decyzję jak rozwijać biznes, ba jak go zacząć nie wiemy co mamy zrobić. Bo przecież tego nas nie nauczyła szkoła, praca…

 11. Bardzo dobre wideo. Bardzo dobrze, że w nim powiedziałeś o blokadzie mentalnej. Sam ją kiedyś miałem i na prawdę ciężko jest ją złamać, ale jak raz ją złamiesz, to już nigdy nie powróci. Wiele osób boi się w ogóle zacząć, bo nasłuchają się od swoich znajomych właśnie takich głupot w stylu „po co Ci to”, „daj sobie z tym spokój, weź się za porządną pracę”, „blogi nie przynoszą korzyści”. A tak na prawdę co oni mogą o tym wiedzieć, skoro nigdy nie prowadzili bloga, a ich jedyną aktywnością w sieci jest Facebook.

  Ps. Chciałem również publicznie pochwalić Twój kurs BlogerPro2, który kilka dni temu kupiłem. Jeśli ktoś zaczyna i chce mieć na prawdę solidny fundament w postaci wiedzy na temat tworzenia i promocji bloga, powinien go kupić bez dwóch zdań. Ten kurs pozwoli zwykłemu lajkowi zaoszczędzić czas na szukanie informacji w Google, których i tak pewnie nie znajdzie w takiej formie jak Ty to przedstawiłeś. A jak znajdzie to tylko po łebkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *