60-cio minutowy Pay Day, czyli jak zarabiać online?

Jak zarabiać onlineW każdą sobotę jak zawsze na Akademii Nowoczesnego Marketingu prowadzę webinary szkoleniowo-informacyjne dla partnerów GVO i zainteresowanych współpracą z GVO. Dziś czyli właśnie w sobotę prowadziłem webinar pt: 60-cio minutowy Pay Day, czyli jak pracować godzinę dziennie i zarabiać pieniądze online.

Webinar oczywiście sobie nagrałem i stwierdziłem że w sumie warto by go oddać moim czytelnikom, odwiedzającym czy subskrybentom. Dlatego też powstaje ten wpis, a poniżej to 35 minutowe nagranie. Zapraszam do oglądania.

Oczywiście webinary prowadzę co sobotę o godzienie 11.00 pod tym linkiem www.przemekszczech.pl/web

Możliwości biznesowe wpsółpracy z GVO Polska są na tej stronie: http://hostthenprofit.com/pl/

Poniżej w komentarzu możesz dać znać co myślisz o tym nagraniu.

Jak zarabiać przez internet

8 myśli na “60-cio minutowy Pay Day, czyli jak zarabiać online?”

 1. Bardzo dobry webinar opowiadający o biznesie, w którym pracujemy. Polecam wszystkim niezdecydowanym i tym, którzy chcieliby zaczać zarabiać w Internecie, a jeszcze nie wiedzą jak. Obejrzałem fragment, a teraz będę mógł zobaczyć resztę 🙂

 2. Bardzo dobry webinar. Polecam każdemu, kto ma zamiar zarabiać w internecie i nie wie jak się za to zabrać. Zobacz czego potrzebujesz aby zbudować swój własny system do zarabiania w internecie.

 3. Świetny materiał
  Dla mnie osobiście olśnieniem jest stwierdzenie aby unikać przedruków z artelis, teraz wiem, że artelis jest dobry ale do umieszczenia artykułu do przedruku jako jeszcze jeden kanał promocji

 4. Świetny webinar. Nie można poddawać tego wątpliwości, w końcu poprowadziła go osoba, która zna się na rzeczy 🙂 Instrukcja jest prosta, wiele osób pewnie myśli, że to jest zbyt proste. Jednak to wydaje się proste, jednak wiele osób poddaje się w trakcie realizacji. Zarabianie w internecie nie jest proste, ale może być przyjemne, jeśli robimy to co lubimy. Ważna jest wytrwałość w dążeniu do celu. Dlatego wszystkim tego życzę. Nie poddawajcie się, jeśli nie macie efektów, na efekty się czeka. Przede wszystkim trzeba na nie zapracować. Internet jest specyficznym środowiskiem do zarabiania pieniędzy. Nie ma tutaj od razu pieniędzy, większość osób jest przyzwyczajona do systemu praca i pieniądze zaraz po wykonanej pracy. W internecie tak nie ma, najpierw praca i jeszcze raz praca a pieniądze przyjdą z czasem. Życzę wszystkim wytrwałości i sukcesów.

 5. Kilka nowych patentów do wykorzystania z pewnością się przyda.

  Każdemu polecam Przemka i jego szkolenia, wszystko zrobione po to, by pokazać Ci jak łatwo możesz zarabiać pieniądze pracując w domu przy komputerze. To tak jakbyś grał w grę, tylko taką która rozwija Cię intelektualnie, a przy okazji daje zarobić duże sumy pieniędzy.

  Mam kilka z jego szkoleń i dzięki temu mam bloga i coś tam się kręci w moim świecie.
  Ty też możesz mieć, tylko zamiast ciągle mówić ja chcę, powiedz ja mogę, ja zrobię, a sukces to tylko kwestia czasu.

 6. Dokładnie tak – program, w którym ludzie wydaja chętnie pieniadze i sa wysokie prowizje. Czyli warto zwrócić uwagę na wszystko co jest zużywalne czy na to czym ludzie się interesują… choć pierwsza perspektywa jest zdecydowanie trafniejsza i przynosi zdecydowanie wieksze dochody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *